Automat do gry Greek Mythology, Parthenon: Quest for Immortality

Zyskowne Kasyno Online wygrywa z automatem Parthenon: Quest for Immortality

Wyrusz w poszukiwaniu największych artefaktów starożytnej Grecji dzięki nowemu automatowi online opracowanemu przez NetEnt, jednego z największych wirtualnych automatów do gier!

To dzięki nowemu automatowi Online Parthenon: Quest for Immortality o klasycznym wyglądzie 6 × 5 z 10 000 linii wygrywających możesz zbić fortunę dzięki RTP (stopie zwrotu dla graczy) wynoszącej około 96,03% !

Zrozumienie Partenon Quest for Immortality Online premie szczelina?

* Dziki Symbol bonusowy: klasyk wśród klasyków, dziki symbol bonusowy jest dostępny w automacie online Parthenon Quest for Immortality. Ten symbol dobrze znany w świecie kasyn online pozwala tworzyć piękne zwycięskie kombinacje ze wszystkimi symbolami gry z wyłączeniem bonusów!

* Linia zwycięstwa: u góry bębnów widać linię zwycięstwa, która pozwala generować dodatkowe wygrane, zamieniając się od czasu do czasu w dzikie symbole bonusowe! Symbole w tej lokalizacji niestety nie są trwałe!

* Darmowe spiny: Faza darmowych spinów jest aktywowana, gdy otrzymasz co najmniej 3 symbole bonusowe Scatters na bębnach. Otrzymasz sekwencję 8 darmowych spinów! Za każdy bonus Scatter otrzymujesz + 4 darmowe spiny!

Gdy linia zwycięstwa jest częścią nowej zwycięskiej kombinacji, otrzymujesz + 2 Dodatkowe darmowe spiny! Dodatkowo z każdym nowym Dzikim dostępnym na bębnach, gra daje ci + 1 do mnożnika wygranej dostępnego tylko podczas darmowych spinów z maksymalnie 20-krotnością wygranych za każdą wygraną!

Wygraj prawdziwe euro dzięki automatowi Online Parthenon Quest for Immortality

Aby zagrać w Parthenon Quest for Immortality, nowy mobilny automat NetEnt, po prostu kliknij „Graj na serio”lub” Graj na serio”! Zostaniesz przekierowany do swojego ulubionego kasyna online!

Tam Zarejestruj się i zdobądź najlepsze francuskie bonusy w kasynie online dostępne na iPhonie / iPadzie, tablecie i telefonie z Androidem, a nawet komputerze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *