Gaming wypuszcza hawajską grę slotową Aloha King Elvis


Nowym produktem firmy jest kontynuacja „Elvis Frog in Vegas”, a jej treść opowiada o głównym bohaterze podczas wakacji na Hawajach. Zawiera 25 linie wygrane i dodatkowe funkcje, z RTP 94,9%.

BGaming uruchomił nową grę slotową ” Aloha King Elvis!”, sequel „Elvis Frog in Vegas”. Historia opowiada o głównym bohaterze, Żabie Elvisa, na wakacjach na Hawajach.

Aloha Król Elvis jest 5×3 schemat gniazdo wideo z wysokim RTP (94,9%), 25 wygrane linie i dodatkowe funkcje. Maksymalna ekspozycja gry to х16500.

Gra jest już dostępna w kasynach takich jak Stake, Playamo i inne.

BGaming hid Mini, Major i Mega Jackpot w tym nowym gnieździe. Wszystkie są dostępne podczas funkcji Coin Respin, dodatkowej gry, która zawiera tylko symbole monet. Rozpoczynając darmowe spiny, gracze mogą również wybrać jedną z dwóch rund bonusowych: „Special Guest Party” lub „VIP Party”.

Yulia Aliakseyeva, producent gier w BGaming, opowiedziała w komunikacie prasowym o nowym produkcie firmy i opisała go jako „bardzo jasny automat pełen energii i emocji. Ekscentryczny i zabawny Elvis jest kochany przez wielu graczy na całym świecie! Dlatego chcieliśmy tchnąć nowe życie w historię! Wzięliśmy to, co najlepsze z pierwszego automatu i dodaliśmy kilka nowych, gorących funkcji, aby zaimponować graczom”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *