Hell Hot 40 już jest!

Gotowy do podkręcenia ciepła raz na zawsze?

Endorphina przywraca ogień i ma nadzieję, że wszyscy jesteście rozgrzani na nadchodzącą zimę! Tym razem Endorphina z dumą prezentuje Hell Hot 40! Nowa gra na automatach, otoczona kolorowymi owocami i pokryta skwierczącymi płomieniami, to fantastyczna nowa edycja naszego portfolio.
Będziesz mógł wskoczyć w upał i opanować dreszczyk emocji tej ekscytującej gry online.

Ten 5-bębnowy, 4-rzędowy automat ma 40 stałych linii wygrywających. Symbol fiery Wild pojawia się na wszystkich bębnach i zastępuje wszystkie symbole, z wyjątkiem Scatter. Symbole Scatter liczą się w dowolnej pozycji na bębnach. W przypadku liczby symboli Scatter i kombinacji na każdej linii wypłat wypłacana jest tylko najwyższa wygrana.

Wszystkie nagrody są dla kombinacji rodzaju. Pasujące symbole, z wyjątkiem Scatter powinny znajdować się na liniach wygrywających i sąsiednich bębnach, zaczynając od skrajnej lewej strony. Dodawane są wygrane Scatter i wygrane liniowe.

Wszystkie nagrody w tabeli wypłat są wyświetlane w pieniądzach lub kredytach w zależności od aktualnie wybranego trybu i wyświetlane dla aktualnie wybranego zakładu.

Możesz podwoić swoje wygrane do 10 razy podczas gry ryzyka w tym nowym, ekscytującym automacie!

Zakończ lato mocno i w płomieniach, jeśli będziesz miał szczęście wytrzymać upał. Czy jesteś gotowy, aby obrócić te płomienie na dobre?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *