Spinomenal uwalnia Book of Rampage Reloaded


Spinomenal, wiodący dostawca treści iGaming, z dumą ogłasza, że wypuścił swój najnowszy tytuł, Book of Rampage Reloaded.

Book of Rampage Reloaded ma konstrukcję bębnową 5×3 i wita graczy na Dzikim Zachodzie na pojedynek na automatach. Ogiery, węże, byki i wilki tworzą przyciągające wzrok symbole, a Księga szaleństwa reprezentuje Rozproszenie. Żywa ścieżka dźwiękowa muzyki country dopełnia tego natychmiastowego klasyka.

Gracze mogą przejechać się w funkcji darmowych spinów, znajdując trzy symbole Scatter na bębnach. Dziki gra również jako rozproszenie i liczy się jako dowolny symbol. Trzy rozproszone symbole Wild uruchamiają 10 darmowych spinów, a także zapłacą X2 stawkę. Cztery i pięć rozproszonych Dziczy uruchomi również darmowe spiny i zapłaci odpowiednio x25 i x250.

Przed osiodłaniem się do pojedynku na poziomie darmowych spinów gracze muszą zakręcić kołem, aby wybrać, który rozwijający się symbol będzie w grze przez cały czas trwania rundy.

Po ustaleniu wyniku automatu Free Spins, rozwijający się symbol rozprzestrzeni się, tworząc nowe linie wypłat, ale zrobi to tylko wtedy, gdy ekspansja zwróci zysk. Maksymalna wypłata w grze wynosi x10, 000 całkowity zakład i zostanie wylądowany, jeśli pięć symboli byka znajduje się w rzędzie.

CTO Spinomenal, Omer Henya, skomentował: „Book of Rampage Reloaded sprawi, że gracze będą wracać po coraz więcej dzięki zręcznej grze. Darmowe spiny dają graczom szansę na oswojenie Dzikiego Zachodu i wyruszenie w zachód słońca z zaciągiem na wieki.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *