Zagraj w Age Of Pirates

Age of Pirates to gra online od Spinomenal demo szczeliny. Ma 50 linii wygrywających i pięć bębnów< / strong > z RTP 96,29% i nieznaną wariancją. Motyw został zainspirowany piratami i istnieją funkcje bonusowe, takie jak dziki symbol, mnożniki wygranych i podróż z darmowymi spinami.

Age Of Pirates Przegląd Wprowadzenie

Jeśli kiedykolwiek chciałeś być korsarzem i żeglować po siedmiu morzach bez konieczności wychodzenia z domu, spójrz na automat Age of Pirates. Dzięki 50 liniom wygrywającym możesz również zwiększyć swoje wygrane dzięki wielu funkcjom bonusowym, które naprawdę urozmaicą rozgrywkę. Wypłyńmy na pełne morze, aby zobaczyć, co Ci piraci mają do zaoferowania.

Temat Ogólny

Tytuł sprawia, że jest to bardzo oczywiste, że będzie to automat o tematyce pirackiej. Grafika i animacje są genialne, a czterech piratów zdobi Bębny, zanim je zakręcisz. Jest też statek piracki, który został pięknie renderowany. Jest to jedna z lepszych gier o tematyce pirackiej dzięki temu, jak dobrze została opracowana. Jeśli chcesz zagrać w Więcej gier od tego programisty,spójrz na Power Pups Heroes Spinomenal.

Age of Pirates RTP i wariancja

Age of Pirates ma szanowany RTP, który jest powyżej średniej w branży i wynosi 96,29%. Nie ma wariancji dla tej gry, więc nie będziemy wiedzieć, jak ryzykowne są bębny.

Jak Grać W Age Of Pirates

Spinomenal ułatwia graczom korzystanie z ich tytułów. Oto szczegóły, jak grać w ten automat.

Ustaw swoje zakłady za pomocą elementów sterujących na linię. Twój całkowity zakład jest wyświetlany pod tym.
Użyj centralnego przycisku wirowania, aby raz zakręcić bębnami.
Autoodtwarzanie można wybrać, aby samodzielnie ustawić Bębny.
Funkcja kup umożliwia zakup rundy darmowych spinów.
Kliknij znak zapytania, aby zobaczyć tabelę wypłat i inne informacje dotyczące automatu.

Wielkość Zakładów I Wygrane W Tabeli Wypłat

Age of Pirates ma bardzo dobry zakres zakładów, który zaczyna się od minimalnej stawki 0,5 monety. Dochodzi do maksymalnej kwoty 500 monet, jeśli chcesz umieścić to wszystko na bębnach.

Tabela wypłat składa się zarówno z wysoko płatnych, jak i nisko płatnych symboli. Każdy symbol może trafić do grupy trzech, czterech lub pięciu graczy na aktywnej linii wypłat, aby wygrać. Poniżej szczegółowo opisaliśmy mnożniki zakładów na pięć każdego symbolu, zaczynając od lewego bębna.

Pomnóż 10-40 razy

J-50x

Q-60x

Mnożnik K-75x

Mnożnik a-80x

Piracka czerwona chusta na głowę-mnożnik 90x

Blondynka Piratka-mnożnik 95 razy

Kapitan-mnożnik 100x

Kobieta-brunetka-pirat-mnożnik 120 razy

Statek-mnożnik 150x

Funkcje Bonusowe Age Of Pirates

Dziki Symbol
Na symbolu wild widnieje słowo” Wild”, dzięki czemu zawsze będziesz w stanie stwierdzić, gdzie znajduje się na bębnach. Może zastąpić wszystkie inne ikony w grze oprócz symbolu darmowych spinów. Dowolne pięć dzikich symboli, które wylądują na linii wypłat, nagrodzi cię mnożnikiem 150x na Twoim zakładzie.

Mnożnik Wygranych
W dowolnym momencie gry mnożnik wygranej może losowo pojawić się na bębnach. Dzięki nim możesz uzyskać mnożnik 2x lub 3x na swój zakład podczas gry podstawowej.

Free Spins Journey
Wylądowanie trzech lub więcej symboli scatter uruchomi podróż z darmowymi spinami. Powodem, dla którego nazywa się to podróżą, jest to, że za każdym razem, gdy funkcja zostanie uruchomiona, rozpocznie się kolejna funkcja bonusowa podczas rundy. Poniżej szczegółowo opisaliśmy funkcję bonusową, którą otrzymasz na każdym etapie podróży.

Etap 1, Extra Wild – gdy bębny się obracają, może pojawić się na nich od trzech do sześciu dzikich symboli, co zwiększy Twoje szanse na wygraną. Na tym etapie podróży pojawiają się tylko niżej płatne symbole.
Etap 2, Expanding Wild-następny etap da ci expanding wilds. Kiedy dziki symbol wyląduje, rozszerzy się, aby wypełnić cały bęben.
Etap 3, Moving Wild-dla każdego obrotu w tej rundzie, ułożony symbol wild rozpocznie się na lewym bębnie, a następnie przesunie się o jedną pozycję w prawo dla każdego obrotu.
Etap 4, ruchome Bębny-po każdej wygranej w rundzie darmowych spinów uruchomisz respin do wykorzystania za darmo. Na tym respin Bębny przesuwają się po jednym bębnie w prawo i ujawnia się nowy bęben po lewej stronie. Respin można również ponownie uruchomić.

Nasz Werdykt

Age of Pirates to świetny automat, który ma duży potencjał wygranej dla graczy. Podróż z darmowymi spinami może znacznie zwiększyć Twoje wygrane dzięki wszystkim oferowanym dzikim bonusom. Grafika została wykonana znakomicie, a ten automat z pewnością może stać się wielkim hitem dla dewelopera.

Zastrzeżenie: znak towarowy / licencja Age of Pirates jest własnością Spinmatic. Ta strona nie jest promowana przez Spinmatic.

* Ten przycisk przeniesie Cię do zewnętrznego partnera strony internetowej kasyna na prawdziwe pieniądze. Chociaż staramy się dopasować gry do kasyn, które je mają, radzimy dokładnie sprawdzić zawartość automatów na stronie kasyna przed dokonaniem wpłaty lub rejestracją.

Często zadawane pytania

Czy ta gra jest trudna do grania?
Nie, wcale. Deweloper jest znany z tego, że ich automaty są proste i łatwe do grania, więc jest odpowiedni dla wszystkich nowicjuszy, którzy wcześniej nie grali w takie gry online.

Co robi funkcja kup?
Jeśli zdecydujesz się skorzystać z funkcji kup, wykorzystasz część swojego bankrolla, aby automatycznie uruchomić podróż z darmowymi spinami. Kwota, którą kosztuje, będzie zależeć od tego, ile wybrałeś, aby postawić na bębnach.

W jaki sposób etapy podróży darmowych spinów pomagają zwiększyć moje wygrane?
Wiele funkcji bonusowych podczas każdego etapu obraca się wokół dzikiego symbolu gry. Dziki symbol to świetna ikona, ponieważ zastępuje wszystkie inne ikony w grze. Prowadzi to do większych i lepszych wygranych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *