Zagraj w fruit dzenfruit dzen Opis Gry

Wskocz do oceanu, gdzie możesz majstrować przy różnych owocach w spokojnym otoczeniu z wieloma szansami na dużą wygraną. To jest BetSoft najnowszy szczelina. Ta gra pozwala jeździć na falach oceanu, gdy delikatnie okrążyć skały z różnymi symbolami owoców ułożonymi na 5 bębnach, 3-rzędowym wyświetlaczu z 10 liniami wygrywającymi. Jest obciążony rozszerzającymi się dziczy, darmowymi spinami, a gracze mogą wygrać w obie strony. Przygotuj się więc na wielką przygodę w oceanie, zakręć i odkryj nagrody gotowe do uwolnienia.

fruit dzen Motyw I Grafika

Chociaż Fruit Zen jest dość prostszy do grania i zrozumienia, oferuje najlepsze z tego, co ma do zaoferowania Betsoft. Oferuje doskonałą grafikę i projekty, a rozgrywka zapewnia, że gracze są zawsze podekscytowani i wygodnie, gdy chcą wygrać ogromne sumy pieniędzy. Gra bonusowa daje graczom coś, na co mogą się doczekać, ponieważ sprawia, że gracze kręcą się, dopóki nie odkryją tajemnic ukrytych w grze bonusowej. Ścieżka dźwiękowa jest odpowiednia, ponieważ uspokaja tempo w sam raz dla tego automatu. Gracze mogą kręcić automatem zrelaksowanym, a gdy bębny zaczynają się zatrzymywać jeden po drugim, jesteś pełen adrenaliny, oczekiwanie rośnie, spodziewając się wylądować na wolności. Jeśli masz szczęście, możesz wskoczyć do funkcji gry bonusowej i spróbować szczęścia, prowadząc kampanię, aby uzyskać maksymalną wypłatę. Ta gra jest wspaniała i jest zalecana.

fruit dzen Gameplay / Tutorial

Betsoft zawsze dostarczał przyjemne i wyjątkowe gry, którymi miłośnicy gier kasynowych nigdy nie mogą się rozczarować. Gracze mają szansę odkryć ocean pełen owoców, próbując zapisać swój los za pomocą różnych kombinacji na aktywnych liniach wygrywających, aby wygrać duże. Bardzo wyraźny jest fakt, że istnieje bzdura ciesząca się zachodem słońca, zapewniająca malowniczy moment podczas kręcenia bębnami. Istnieje siedem symboli związanych z motywem owocowym i orientalnym. Są to: pomarańcze, arbuzy, śliwki, maliny wiśnie, cytryny i winogrona, które mogą tworzyć zwycięskie kombinacje. Dopasowanie 3 do 5 z tych symboli da ci wygrane, ale zawsze szukaj dzikiego symbolu. Dziki symbol reprezentowany przez owocowy symbol Zen jest symbolem wysoko płatnym. To określi, ile wygrasz podczas kręcenia tego automatu. Oczekiwanie na wyrównanie symboli na bębnach sprawia, że ten automat jest niesamowity.

fruit dzen Linie wypłat

W Fruit Zen znajdziesz 10 linii wygrywających, które dają maksymalną liczbę szans na dużą wygraną. Automat płaci w obie strony, a gracze powinni dopasować co najmniej 3 lub więcej symboli tworzących pasujące kombinacje, aby otrzymać wypłatę.

Gracze powinni zawsze dążyć do wylądowania dzikiego symbolu, ponieważ daje on lepszą wypłatę w porównaniu z innymi symbolami na bębnach.

fruit dzen Bonus

Fruit Zen oferuje wspaniałą grę bonusową. Pozwala graczom kręcić automatem, dopóki nie będzie już można grać w grę bonusową. Symbol wild pojawi się na bębnach od dwóch do pięciu, rozszerzając się, aby wypełnić wszystkie pozycje na bębnie, które wylądował Wild. Za każdym razem, gdy się rozszerza, gracz zawsze otrzymuje darmowy obrót, a dziki symbol zostaje zamrożony na swoim miejscu na bębnie. Dobrą wiadomością na temat gry w rundę bonusową jest to, że za każdym razem, gdy wylądujesz innym dzikim, otrzymasz respin i proces ten może trwać, dopóki nie będzie możliwe wylądowanie więcej dziczy. Do tego czasu będziesz miał cztery symbole WILD na bębnach, co oznacza duże wygrane. Gracze mogą również dążyć do wygrania 250 jackpot monety. To właśnie sprawia, że ten automat jest ekscytujący i ekscytujący. Istnieje wiele szans na wygraną ogromne ilości pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *