Zagraj w Hot Triple Sevens Special


Hot Triple Sevens to automat online wyprodukowany przez zespół Evo play. Ten tytuł ma długoterminowy średni RTP wynoszący 96,1% i średnią DO WYSOKIEJ wariancji.

Wprowadzenie

Hot Triple Sevens to automat online wyprodukowany przez zespół Evoplay. Ten tytuł jest oparty na trzy-bębnowy, trzyrzędowy automat online z 5 zawsze na liniach wygrywających.

Hot Triple Sevens to zdecydowanie oldschoolowy automat online. W rzeczywistości bębny są zaprojektowane tak, aby wyglądały jak osobisty automat do gry, z terminalem i przyciskami zbudowanymi wokół bębnów.

Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie symbole gry w Hot Triple Sevens są oparte na liczbie 7. Istnieją trzy kolorowe odmiany liczby 7, wraz z płonącymi gorącymi odmianami każdego z nich, które przynoszą zwiększone nagrody. Uważaj na tytułowy symbol Hot Triple Sevens, który zapewnia największą wypłatę w całej grze.

Symbol darmowych spinów, jak można się spodziewać, zawiera klucz do funkcji darmowych spinów, która jest również wyposażona w poręczny mnożnik x3, który jest stosowany do wszystkich wygranych osiągniętych podczas tej funkcji.

Motyw I Grafika

Hot Triple Sevens jest wbudowany w terminal automatów, dzięki czemu wygląda jak automat offline. To świetny akcent, a sam automat jest dobrze zaprojektowany. Szczególnie interesującą cechą wizualną jest lekka tablica zbudowana nad samymi bębnami, która zapewnia odczyt każdej wygranej, a także robi duże zamieszanie, gdy wygrywasz Duże. To miły akcent, który dodaje motywowi „prawdziwego świata”, który zapewnia gra.

Gorące potrójne Siódemki RTP i wariancja

Średni długoterminowy RTP dla tego tytułu wynosi 96,1%, co czyni go nieco wyższym niż średni tytuł. Średnia do wysokiej wariancji obiecuje dobrze wyważoną rozgrywkę z szansą na całkiem niezłe wygrane. Ważne jest, aby pamiętać, że cierpliwa rozgrywka będzie potrzebna, aby te wygrane zostały zrealizowane, ponieważ nie pojawiają się one często.

Jak Grać W Hot Triple Sevens

Zawsze dobrze jest sprawdzić tabelę wypłat podczas ładowania nowej gry po raz pierwszy. Tabela wypłat zawiera kluczowe informacje o grze, takie jak kwoty wygranych, wzorce linii wypłat, zasady gry i sposób działania funkcji. Aby znaleźć tabelę wypłat w Hot Triple Sevens, kliknij tryb ustawień w prawym dolnym rogu, a następnie ikonę „i”, która się pojawi.
Ustaw swój zakład, klikając kwotę zakładu w prawym dolnym rogu bębnów, a następnie przeciągając suwak w lewo lub w prawo do wymaganego poziomu. Jest to całkowity zakład na obrót.
Aby zakręcić bębnami, kliknij okrągły przycisk zakręcenia po prawej stronie bębnów.
Przytrzymanie przycisku wirowania uruchomi funkcję autoodtwarzania. W tym menu możesz wybrać do 100 obrotów, aby uruchomić się automatycznie. Autoodtwarzanie można zatrzymać w dowolnym momencie, klikając przycisk stop, który pojawia się zamiast przycisku wirowania.
Również w menu autoodtwarzania jest opcja obracania animacji bębnów, klikając przełącznik za pomocą symbolu przewijania do przodu.
Graj odpowiedzialnie w Hot Triple Sevens, ustalając rozsądny i niedrogi budżet na każdą sesję gry. Ściganie strat podczas gry nie jest zdrowe i powinieneś grać tylko pieniędzmi, na które Cię stać. Kiedy zabawa się skończy, przestań!

Rozmiary Zakładów I Wygrane W Tabeli Wypłat

Minimalny zakład na obrót w Hot Triple Sevens wynosi 0,10, a maksymalny 300,00. To sprawia, że Hot Triple Sevens jest idealny dla graczy o szerokim zakresie budżetów.

Dopasowanie 3x symbolu Hot Triple Sevens na ważnej linii wypłat zwraca fantastyczny 500X zakład

Dopasowanie 3x płonących gorących czerwonych siódemek na ważnej linii wypłat zwraca 50x zakład

Dopasowanie 3x płonących gorących czerwonych siódemek na ważnej linii wypłat zwraca 25x zakład

Dopasowanie 3x płonących gorących białych siódemek na ważnej linii wypłat zwraca 25x zakład

Dopasowanie 3x zwykłych czerwonych siódemek na ważnej linii wypłat zwraca 6x najlepszy

Dopasowanie 3x zwykłych niebieskich siódemek na ważnej linii wypłat zwraca 5X zakład

Dopasowanie 3x zwykłych białych siódemek na ważnej linii wypłat zwraca 3x zakład

Wylądowanie po jednej ze zwykłych siódemek na ważnej linii wypłat zwraca 1x zakład

Funkcje Bonusowe Hot Triple Sevens

Symbole flaming sevens zastępują dowolny zwykły symbol na zwycięskich liniach, z wyjątkiem symboli specjalnych.

Dopasowanie trzech symboli darmowych spinów na zwycięskiej linii aktywuje funkcję darmowych spinów. Tylko symbole darmowych spinów na linii wypłat będą liczone podczas aktywacji darmowych spinów. Oprócz uruchomienia darmowych spinów, dopasowanie trzech symboli darmowych spinów na zwycięskiej linii przyniesie nagrodę równą całkowitemu zakładowi pomnożonemu przez 7.

Funkcja darmowych spinów składa się z 10 darmowych rund. Wszystkie wygrane otrzymane w funkcji darmowych spinów są mnożone przez 3. Darmowe spiny są rozgrywane z tym samym poziomem zakładu, Co spin, który uruchomił bonus darmowych spinów.

Hot Triple Sevens Przejrzyj Nasz Werdykt

Jest to klasyczny tematyczny automat online oparty na staromodnych automatach znalezionych w kasynach Vegas. Rozgrywka będzie odpowiadać tym, którzy szukają prostszego doświadczenia, ale inni mogą się nudzić uproszczonym doświadczeniem.

Zastrzeżenie: Hot Triple Sevens znak towarowy / licencja jest własnością Evoplay. Ta strona nie jest wspierana przez Evoplay.

* Ten przycisk przeniesie Cię do zewnętrznego partnera strony internetowej kasyna na prawdziwe pieniądze. Chociaż staramy się dopasować gry do kasyn, które je mają, radzimy dokładnie sprawdzić zawartość automatów na stronie kasyna przed dokonaniem wpłaty lub rejestracją.

Często zadawane pytania

Uwielbiam klasyczny motyw Hot Triple Sevens. Gdzie mogę znaleźć podobne tytuły?
Nie jesteś sam, jeśli jesteś fanem oldschoolowego designu i rozgrywki Hot Triple Sevens. Wiele osób uwielbia kopać i grać w tego typu tytuły. Tutaj w Slots Temple stworzyliśmy cały indeks tytułów z klasycznym motywem automatów, w tym genialny automat Booming Sevens od Booming Games. Akcja Booming Sevens rozgrywa się w oldschoolowym kasynie, a gra czerpie wizualne stylizacje od staromodnego jednorękiego bandyty.

Czy możesz grać w Hot Triple Sevens za darmo?
Tak, Hot Triple Sevens jest dostępny do darmowej gry dzięki funkcji demo online Evo play slots. Sprawdź rozgrywkę i funkcje, nie wydając ani grosza. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy chcesz zagrać w tę grę naprawdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *