Zagraj w Inner Fire

Inner Fire Review

Evoplay to renomowany dostawca oprogramowania znany z dbałości o szczegóły. Automat Inner Fire to dokładnie ten rodzaj gry hazardowej. Grafika jest najwyższej jakości, a kolory są związane z motywami-wszystkie odcienie czerwieni i czerni. To klasyczna maszyna załadowana tradycyjnymi symbolami-dużymi siódemkami, dzwoneczkami, wiśniami i różnego rodzaju batonami.Inner Fire to automat kompatybilny z urządzeniami mobilnymi zoptymalizowany dla urządzeń z systemem Android i iOS. Zastosowana technologia to HTML5, a Rozdzielczość gry to Wysoka Rozdzielczość (16:9). Plansza składa się z 5 bębnów i 3 rzędów i ma 10 linii, płacąc od lewej do prawej. Wypłaty wymagają co najmniej 3 mecze na linii wypłat!Pod siatką gracze znajdą Przycisk wirowania, funkcję autoodtwarzania i zakres zakładów. Na górze bębnów i w prawym dolnym rogu znajdują się dwa ekrany wygranych. Gra ma przydatne wbudowane funkcje, takie jak tryb Turbo i ustawienia dźwięku. Zwróć uwagę na nagrody ognia wyświetlane po lewej stronie!

Wewnętrzne gniazdo ognia RTP i funkcje specjalne

Biorąc pod uwagę wysoki poziom zmienności, wskaźnik RTP wewnętrznego ognia wynoszący 96,01% mógł być wyższy. Wypłaty są stosunkowo rzadkie, ale dość powszechne, a średni wskaźnik trafień wynosi około 43%. Mimo to, według dewelopera, duże wygrane mają zostać zrealizowane raz na 94 spiny!Inner Fire jest wyposażony w 15 poziomów zakładów od 0,10 €do 75 €za obrót. Dzięki temu wdrożenie strategii jest praktycznie możliwe. Symbol wild Crown zastępuje wszystkie podstawowe znaki i płaci od x20 do x200. Pojedyncze, podwójne i potrójne płonące Siódemki płacą do x20, x50 i x100, podczas gdy losowa ich kombinacja – do x3.Trzy rodzaje barów, dzwony i wiśnie, to nisko płatne liczby w grze używane do podtrzymywania ognia. Trzy lub cztery złote symbole w widoku zapłacić 2x i 25x zakład. Plansza zawiera również symbole darmowych spinów, które mogą wylądować tylko na bębnach 2, 3 i 4.

Funkcja Fire Prizes aktywuje się, gdy masz na widoku od 3 do 9 srebrnych symboli. Płacą OD 1X do 2000 x stawki. Jeśli szukasz legendarnej wygranej na automacie Inner Fire, będziesz potrzebować 5 złotych symboli. Płacą 5000 razy więcej!Darmowe spiny Inner Fire to funkcja bonusowa o naprawdę ogromnym potencjale, która aktywuje się za pomocą 3 symboli na 2., 3. i 4. bębnie. Gracze otrzymują 10 darmowych spinów z możliwością wygrania więcej, trafiając na tę samą kombinację. Wszystkie wygrane w trybie są podwojone, w tym nagrody za ogień.Jednak złote symbole są dezaktywowane i nie będą w grze. Połączenie obu cech specjalnych wewnętrznego ognia może zapewnić satysfakcjonujący wynik. Z tego powodu bezwzględna kwota maksymalnej wygranej jest ograniczona do €761,100. Zależy to również od ograniczeń każdego operatora kasyna online.

Wniosek

Inner Fire to ekscytujący klasyczny automat wideo, który może zapewnić dużo zabawy, a dlaczego nie epickie wygrane! Przygotuj się na stały przepływ wygranych, ale nie trać Sznurka. Funkcje bonusowe są lukratywne, ale niestety nie aktywują się zbyt często. Użyj pełnej wersji demonstracyjnej na tej stronie, aby przetestować wewnętrzny ogień i przygotować strategię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *