Zagraj w Parthenon: Quest for Immortality

Skoncentruj się na automacie Parthenon: Quest for Immortality™

Poszukiwani są odważni śmiertelni bohaterowie! Zmierz się z okrutną meduzą i zdobądź miejsce wśród Olimpijczyków w nowym 6-bębnowym automacie wideo Parthenon: Quest for Immortality™. Kontynuacja klasycznej gry Pyramid: Quest for Immortality™, oferuje znaną funkcję Wild Generation Zone, która zamienia wszystkie zwycięskie symbole z górnego rzędu w symbole Wild, funkcję Avalanche™ i darmowe spiny z rosnącym mnożnikiem. Funkcje Wild Generation Zone i Avalanche™ zamieniają każdy główny obrót gry w ekscytującą przygodę, w której zrządzenie losu może doprowadzić do wielu wygranych w jednym obrocie. Jednocześnie darmowe spiny mają progresywny mnożnik do x20, który rośnie wraz z każdym Dzikim pojawiającym się na bębnach i symbolami rozproszonymi, które przyznają dodatkowe darmowe spiny. Klasyczny motyw gry, zapierająca dech w piersiach grafika i znane funkcje z ekscytującymi zwrotami akcji pojawią się szerokiej publiczności graczy i przyniosą im wiele godzin rozrywki.

Jak grać w Parthenon: Quest for Immortality™

Gra toczy się z 10 000 sposobów zakładów i różnymi wartościami zakładów, wartościami monet i poziomami zakładów. Dopasowanie symboli w dowolnej pozycji na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewego bębna do prawego bębna, skutkuje wygraną w sposób zakładu. Wygrane w Bet way rozpoczynają lawinę symboli-symbole w zwycięskich kombinacjach znikają, pozostawiając miejsce na nową lawinę symboli, która trwa do momentu, gdy nie będzie już wygranych.

Górny rząd to strefa Dzikiego pokolenia, każdy symbol w tej strefie, który jest częścią zwycięskiego como, przekształca się w dziki symbol, który pozostaje na bębnach, dopóki nie znikną w ramach zwycięskiej kombinacji lub do następnego obrotu. Darmowe spiny mają progresywny mnożnik-mnożnik zwiększa się za każdym razem, gdy symbol przekształca się w dziki symbol.

Jeśli jesteś fanem Parthenon: Quest for Immortality™, pokochasz wszystkie inne automaty wideo NetEnt-spójrz i zakręć.

Funkcje

Avalanche™: wygrana w sposób zakładu rozpoczyna lawinę. Symbole w zwycięskich kombinacjach znikają, pozostawiając miejsce na nową lawinę symboli, która trwa, dopóki nie będzie więcej wygranych.

Funkcja Wild Generation Zone i symbole Wild: w grze głównej i darmowych spinach Górny rząd to strefa Wild Generation. Każdy symbol w strefie Wild Generation, który staje się częścią zwycięskiej kombinacji, przekształca się w Symbol Wild po ocenie wygranych i przed następną lawiną. Symbole Wild pozostają na bębnach, dopóki nie znikną jako część zwycięskiej kombinacji lub do następnego obrotu.

Darmowe Spiny z progresywnym mnożnikiem: 3 symbole darmowych spinów pojawiające się w dowolnym miejscu na bębnach w grze głównej nagradzają 8 darmowych spinów. Każdy dodatkowy symbol darmowych obrotów aktywujący darmowe obroty przyznaje 4 dodatkowe darmowe obroty.

Pod koniec każdego obrotu, za każdy symbol Scatter pojawiający się na bębnach, do licznika Scatter dodawany jest jeden punkt. Gdy liczba punktów na liczniku Scatter osiągnie 3, zostaje zresetowana do 0 i przyznawane są 2 Dodatkowe darmowe spiny.

Podczas darmowych spinów wszystkie wygrane w bet way są mnożone przez aktualny mnożnik. Mnożnik zaczyna się od x1, a każdy symbol przekształcający się w dziki symbol w darmowych spinach zwiększa mnożnik o 1, maksymalnie do x20.

Parthenon: Quest for Immortality ™ darmowe spiny i Bonus

Oferujemy ładną kolekcję bonusów kasynowych, które oferują bonusy i darmowe spiny w wielu świetnych grach NetEnt w jednych z najlepszych kasyn w branży. Dlaczego nie zobaczyć, czy jest coś, co lubisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *