Zagraj w Spartans vs Zombies

Spartans vs Zombies: przegląd automatów

Zombie! Czasami wydaje się, że wszystko jest na zewnątrz, aby je zdobyć. Rośliny, ludzie, Babcia, wszyscy walczą. Może gdyby shambling horde nie była nastawiona na zakończenie ludzkości, być może byłoby inaczej. Błądzimy, więc wróćmy do dostępnego automatu, w którym zombie walczą z jednym z największych wojowników starożytnego świata – Spartanami. Gra, o której mowa, to Spartans vs Zombies firmy Stakelogic i zawiera dwie oddzielne rundy bonusowe, odzwierciedlające dwie sprzeczne strony.

Dziwne dopasowanie postaci daje im równie dziwną lokalizację do walki. Podstawowa gra toczy się na spartańskiej planecie, postrzępionym środowisku skalnym, z zestawem schodów wijących się przez środek, w zależności od tego, jak oglądasz grę. Z drugiej strony, gdzie indziej kohorta spartańskich wojowników mogłaby zmierzyć się z nieumarłą hordą? To musi być trudne, opuszczone i trochę niebezpieczne. W końcu nie mieli centrów handlowych, supermarketów ani tam, gdzie mogłaby mieć miejsce Inwazja zombie. To dziwna mieszanka, która na początku trudno wiedzieć, co z tym zrobić. Zdobądź dobre trafienie, które zapewniło jedną z pierwszych darmowych rund podczas naszej sesji testowej, i może to mieć więcej sensu.

Trafienie, o którym mowa, miało miejsce w wyniku zakupu bonusowego, ale inne sposoby radzenia sobie z grą to zakłady na obrót w wysokości 20 p/c do 100 £/€za pop lub skorzystanie z opcji Super Stake. Super stawka podwaja zakład, jednocześnie zwiększając szansę na uruchomienie darmowych spinów. Z teoretycznym RTP wynoszącym 96,24%, Spartans vs Zombies działa na bardzo zmiennym modelu matematycznym.

Inne aspekty techniczne obejmują planszę złożoną z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii wygrywających. Zwycięskie kombinacje muszą wylądować na linii wypłat, zaczynając od skrajnej lewej strony siatki nad sąsiednimi bębnami. Kiedy pięć pasujących symboli łączy się w ten sposób, gracze zbierają wypłaty w wysokości 1,5 x-4x zakładu dla 10 do symboli A lub 5,5 x-15x zakładu dla włóczni, hełmów, dwóch symboli struktury Kolumnowej, zombie lub Spartan. Kluczowe znaczenie dla akcji ma funkcja Multipays. Jak to działa jest to, że płaci za wygrane na pierwszych trzech bębnach, a następnie płaci ponownie, jeśli czwarty Bęben dodaje do wygranej, a następnie ponownie, jeśli piąty Bęben dodatkowo ją poprawia. Różne dzikie symbole docierają również do niektórych punktów. To, co ich łączy, to zastąpienie dowolnego normalnego symbolu wynagrodzenia. Zwykły dziki jest obecny na wszystkich bębnach i płaci 15X stawkę za linię wygrywającą z pięcioma dzikami.

Spartans vs Zombies: funkcje automatów

Spartans vs Zombies ma dwie rundy bonusowe i kilka sposobów ich uruchomienia. Jednym ze sposobów jest umieszczenie trzech symboli scatter na bębnach 1, 3 i 5, które uruchamiają rundę bonusową, w zależności od tego, czy zombie lub Spartanie wygrają bitwę.

Liczniki
Podczas gry podstawowej symbole zombie są zbierane przez licznik Zombie, a także przyznawane są 3 Serca. Jedno serce jest tracone przy każdym kolejnym obrocie. Jeśli licznik jest wypełniony, przyznawana jest runda darmowych obrotów Zombie. Licznik resetuje się, gdy zostaną uruchomione darmowe spiny lub gdy skończą się serca. To samo dotyczy sytuacji, gdy widoczne są symbole Spartan, tylko z odpowiednim miernikiem Spartan.

Spartan Free Spins
Po uruchomieniu 10 darmowych spinów jest przyznawanych z mnożnikiem wygranej x2. Gracze otrzymują następnie 2 typy tarcz przed rozpoczęciem rundy, co może ujawnić darmowe spiny lub zwiększyć mnożnik wygranych. W tym bonusie istnieje szansa, że bębny 2, 3 lub 4 staną się w pełni Dzikie dla bieżącego obrotu. Wreszcie, każdy scatter, który trafi, przyznaje dodatkowy darmowy spin.

Zombie Free Spons
W tym przypadku przyznawanych jest 10 darmowych spinów, z dodatkowym darmowym spinem dodanym dla każdego rozproszenia, które wyląduje, gdy funkcja jest aktywna. Przy każdym darmowym obrocie istnieje szansa, że do bębnów zostaną dodane 1-2 symbole Sticky Wild. Jeśli 2 są, drugi Sticky Wild otrzymuje mnożnik X2-x10. Mnożniki wpływają na wygrane, których są częścią, a gdy w wygranej zostanie użyty więcej niż jeden mnożnik, wartości są dodawane.

Kup Funkcję
W stosownych przypadkach gracze mogą kupić darmowe spiny Spartan za 100x zakład lub darmowe spiny Zombie za 200x zakład. W przeciwnym razie 150x zakład kupuje losowo jedną lub drugą funkcję.

Spartans vs Zombies: werdykt na automacie

Dziwna grupa przeciwników została zebrana, aby walczyć z nią w Spartans vs Zombies, co może, ale nie musi, zniechęcać od samego początku. Jeśli potrafisz spojrzeć poza dziwną mieszankę i taką grafikę, pod tym wszystkim czeka dość wciągający automat online, gotowy do odkrycia. To, czy będziesz się tego trzymać, czy nie, może zależeć od tego, jak wcześnie zobaczysz Spartans vs Zombies skończyć i zrobić coś wyjątkowego. Trzeba przyznać, że zrobił to dość wcześnie podczas testów, ułatwiając trzymanie się i sprawdzanie, co jeszcze jest w ofercie. Gdyby Spartans vs Zombies nie dostarczył dużych ilości wcześnie, łatwiej byłoby po prostu odrzucić to jako osobliwość; niezwykły eksperyment myślowy o tym, co może się stać, gdyby fala zombie rozbiła się na skałach spartańskiej ściany tarczy.

Wczesny wynik, o którym mowa powyżej, miał miejsce podczas rundy bonusowej Zombie Free Spins, która okazała się bardziej ekscytująca z tych dwóch. Spartańskie darmowe spiny były w porządku, ale pozostały dość standardową porcją darmowych spinów z mnożnikiem wygranej i pełnymi symbolami Wild bębnów zaklinowanymi, aby potencjalnie podnieść stawkę. Z drugiej strony darmowe spiny Zombie mają tę zaletę, że lepkie symbole Wild i lepkie mnożniki Wild. Dodanie ich do siebie, gdy w wygranej zostanie użyty więcej niż jeden dziki mnożnik, zamiast pomnożyć je, równoważy dość wysokie wartości, które mogą uzyskać, ale nadal mogą dawać szokująco dobre wyniki, gdy zalewa je zalewa Bębny. Jest to rodzaj funkcji, która ma zdolność olśnienia, bez względu na to, jakie może być zewnętrzne opakowanie gry. W tym czasie został dobrze wykorzystany również w innych grach, takich jak Wildos, Sweet Rush Megaways i Dog House Multihold. To, co naprawdę może sprawić, że zabłyśnie, to parowanie z Multplays, a mechanika była tutaj o wiele bardziej imponująca niż ostatnim razem, gdy widzieliśmy ją w Diamond Staxx Multipays. Sticky wild mnożniki są jak odpowiednik gniazda pizzy. Czy naprawdę mogą być aż tak źli?

Odpowiedź na to pytanie może zależeć od tego, co myślisz o reszcie Spartans vs Zombies. Albo Zombie atakujące ancient warrior angle mogą być trochę naciągane, albo może to być właśnie to, co nakazał lekarz. Oczywiście odpowiedzią na kompromis równie łatwo może być ambiwalencja. Jednak ci, których kusi ta propozycja, nie powinni mieć trudności z wydobyciem przyzwoitego poziomu rozrywki z Spartans vs Zombies; z pewnością ma siłę ognia, by wywołać duże emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *