Zagraj w Wild Crowns


Wild Crowns to automat online opracowany przez Platypus Gaming. Ma układ 5×4 z 20 liniami wygrywającymi. RTP wynosi 95%, a wariancja jest wysoka. Symbole obejmują kolory kart, dzwonki i 7s. funkcje bonusowe obejmują darmowe spiny, mnożniki i szturchanie dziczy.

Wprowadzenie

Jest kilka rzeczy, które wyróżniają Wild Crowns, pomimo braku oryginalności symboli kart, słupków i siódemek, które składają się na motyw. Są 4 rzędy, kiedy większość 5-bębnowych automatów ma trzy, a Platipus dodał ekscytującą rundę darmowych spinów z mnożnikami i charakterystyczną funkcję szturchania dziczy, na szczycie 20 linii wygrywających. Oto nasza recenzja automatu.

Motyw, Grafika I Ścieżka Dźwiękowa

Nazywanie Wild Crowns tematycznym automatem może trochę go popychać. Jest to w zasadzie zbiór najpopularniejszych symboli automatów online, ustawionych na dość podstawowym tle zmieniających się niebieskich trójkątów. Najpierw masz kolory kart: kier, Trefl, pik i karo. Każdy to wspaniale rzeźbiony klejnot, bardzo przyjemny dla oka. Są też dzwonki, paski i 7s, które możesz kojarzyć z klasyczną maszyną do owoców.

To niekoniecznie jest krytyka. Prostota ma swój urok, zwłaszcza gdy jest dobrze wykonana. Jazzowy akompaniament fortepianowy z pewnością ożywia automat Wild Crowns,jakbyś był w kasynie lądowym w hotelu gdzieś.

Dzikie Korony RTP i wariancja

Wild Crowns ma 95% RTP i wysoką wariancję, co niekoniecznie jest niezwykłe w przypadku darmowych automatów Platipus Gaming online, ale nie spodoba się każdemu graczowi.

Kiedy piszemy recenzję automatu, często mówimy, że 96% to średnia, której należy szukać w RTP, ale chcemy również przypomnieć, że wyniki automatów są nadal losowe. Tak, 95% jest trochę niskie, ale nie wyklucza większego lub mniejszego pojawiania się.

Jeśli chodzi o wysoką wariancję, cóż, dlatego zalecamy grę jako darmowy automat. Wysoka wariancja to większe ryzyko. Wirtualne pieniądze to zmniejszają, nawet jeśli nagrody są również wirtualne.

Jak Grać W Dzikie Korony

Ten układ nie jest niczym niezwykłym dla automatu online:

Zacznij od przeczytania ekranu ładowania. Jeśli potrzebujesz więcej, tabela wypłat i Strona informacyjna znajdują się w menu.
Obok menu znajdują się przydatne małe elementy sterujące: Pełny ekran i dźwięk. Musisz udać się na drugą stronę ekranu do szybkiego wirowania/turbo.
Szybkie zakręcenie odbywa się za pomocą głównego przycisku zakręcenia, a w tym rogu znajduje się regulator zakładu. Zanim zaczniesz grać, potrzebujesz tego na preferowanym poziomie.
W darmowym automacie saldo i Zakład są wirtualne, ale nadal dobrą praktyką jest ustalenie budżetu z limitami przed rozpoczęciem. Śledź to, a jeśli nadszedł czas na przerwę, regularnie przeglądając historię gry w menu.
Teraz czas na spin. Alternatywnie, przycisk autoodtwarzania obok niego nie tylko pozwala ustawić automatyczne obroty, ale pozwala uwzględnić pewne limity jako punkty zatrzymania.
Jakkolwiek grasz, Graj odpowiedzialnie.

Rozmiary Zakładów I Wygranych

Całkowity zakład wynosi od 1.00 do 100.00. Aby zobaczyć zwroty z tego zakładu, musisz dopasować symbole na jednej z linii wygrywających. Możesz wygrać z trzech meczów, ale największe wypłaty przychodzą, jeśli masz szczęście znaleźć kombinację 5-symboli:

Zielony diament, fioletowy Klub – 40

Szpadel żółty, serce czerwone-50

Blue star-100

Bell – 200

Bar – 300

7 – 400

Crown wild-500

Funkcje Bonusowe Wild Crowns

To ta część recenzji automatów, w której mówimy o funkcjach bonusowych, więc czy jesteś gotowy na dodatkowe emocje?

Nudging Wilds
Tak więc symbol wild może zastąpić symbole bez rozproszenia, gdy trzeba wypełnić linię. To standard. Co jest naprawdę wyjątkowe, ustawienie Wild Crowns online szczelina siebie, jest to, że wilds może się poruszać. Zgadza się, gdy jeden lub więcej dziczy pojawia się w trzech górnych rzędach, rolka wokół nich zamarza i zaczynają przesuwać się w dół, po jednej pozycji na raz, po kolei, aż wszystkie znikną.

Darmowe Spiny
Zawsze lubimy widzieć rundę darmowych spinów w naszych automatach, ale dodanie do niej mnożników, jak w automacie Sweet Bonanza, po prostu wysyła nasze emocje przez dach:

3 rozprasza = mnożnik x1.

4 rozprasza = mnożnik x2.

5 rozprasza = mnożnik x3.

Jakby tego było mało, drugi i czwarty Bęben będą wypełnione dzikimi symbolami. Następnie, za każdym razem, gdy wyzwalasz szturchanie dziczy, daje to + 1 impuls do twojego mnożnika!

Recenzja Wild Crowns

Możesz nie być podekscytowany, gdy po raz pierwszy zobaczysz Dzikie Korony. Nie, Nie ma nic złego w grafice, ale nie są one do końca olśniewające i nowe. Mamy nadzieję, że nasza recenzja automatu Wild Crowns pokazała, że w tym automacie jest coś więcej niż na pierwszy rzut oka. Wzajemne oddziaływanie między darmowymi spinami a szturchaniem dziczy wypełnia ten automat potencjałem.

Zastrzeżenie: znak towarowy / licencja Wild Crowns jest własnością Platipus Gaming. Ta strona nie jest promowana przez Platypus Gaming.

* Ten przycisk przeniesie Cię do zewnętrznego partnera strony internetowej kasyna na prawdziwe pieniądze. Chociaż staramy się dopasować gry do kasyn, które je mają, radzimy dokładnie sprawdzić zawartość automatów na stronie kasyna przed dokonaniem wpłaty lub rejestracją.

Często zadawane pytania

Co to jest RTP dzikich Koron?
Granie w darmowy automat oznacza mniejszą presję na zwroty, ale nadal chcesz znaleźć zwycięskie kombinacje. Teoretyczny średni zwrot, obliczony na wielu długich sesjach, a nie na kilku obrotach jednego gracza, wynosi 95%. Jest trochę niski, ale może się różnić. Szczeliny są często kapryśne.

Jaka jest wariancja dzikich Koron?
Zmienne wyniki są bardziej prawdopodobne w automatach o dużej wariancji, takich jak Dzikie Korony. Wariancja dotyczy częstotliwości wygranych, a kiedy jest wysoka, te wygrane wcale nie są zbyt częste. Jeśli zastanawiasz się, czy nadal warto, cóż, te rzadkie wygrane są zwykle wyższe. To hazard high roller.

Jak działają szturchające dzicze w dzikich koronach?
Na początek znajdź dzikie symbole w górnych rzędach. Bębny z wilds zostaną naprawione, ale same wilds zaczną się poruszać. Przy każdym obrocie zsuwają się o jedno pole, aż w końcu ześlizgną się z bębnów, w którym to momencie, miejmy nadzieję, pomogą Ci wypełnić więcej linii.

Czy Wild Crowns ma rundę bonusową darmowych spinów?
Och, to nie jest tylko runda darmowych spinów. Tak, bębny będą się obracać bez zakładu, ale w zależności od tego, ile wyzwalających rozproszeń znajdziesz, będziesz mieć również mnożnik do x3. Ten mnożnik wzrośnie, jeśli uruchomisz szturchanie dziczy, podczas gdy darmowe spiny są nadal w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *